Powrót

Dacia Nowy Duster

Wszystko o Powrót

Niezawodność

W przypadku Dacii Duster, niezawodność nie jest pustym słowem. Każdy pasażer dysponuje pełnym wyposażeniem zapewniającym optymalne bezpieczeństwo. Solidny i niezawodny - Duster jest objęty 3-letnią gwarancją lub do 100 tys. km. To samochód o wytrzymałej konstrukcji, więc długo pozostanie nowy!

3-letnia gwarancja lub do 100 tys. Km.

I wszystko jasne.

Wzmocniona konstrukcja nadwozia

Wzmocniona konstrukcja nadwozia zapewnia doskonałą ochronę pasażerów w każdej sytuacji.

Bezpieczeństwo czynne

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Wykorzystując doświadczenie Renault w zakresie bezpieczeństwa, wyposażyliśmy Dustera w elementy wyposażenia podnoszące bezpieczeństwo czynne i bierne, tak aby zapewnić Ci ochronę podczas wszystkich podróży.

ABS z systemem wspomagania nagłego hamowania

W połączeniu z ABS, układem zapobiegającym blokowaniu się kół, system wspomagania nagłego hamowania pozwala na zachowanie kontroli nad torem jazdy samochodu podczas hamowania i skrócenie drogi hamowania.

ESC

ESC (Electronic Stability Control), czy inaczej mówiąc system kontroli toru jazdy samochodu, podnosi bezpieczeństwo czynne i zapewnia lepszą kontrolę nad torem jazdy pojazdu.

Bezpieczeństwo bierne

Poduszka powietrzna kierowcy

Poduszka czołowa na miejscu kierowcy.

Poduszka powietrzna pasażera z przodu z możliwością dezaktywacji

Jeśli chcesz umieścić fotelik dla dziecka na miejscu pasażera z przodu, pamiętaj o dezaktywacji poduszki. To bardzo proste, a zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Boczne poduszki powietrzne z przodu chroniące głowę i klatkę piersiową

System mocowania fotelików dla dzieci Isofix

System Isofix, umożliwiający zamocowanie fotelika dla dziecka na 2 bocznych miejscach z tyłu. Możliwe jest również zamocowanie uniwersalnego fotelika dla dziecka na środkowym miejscu.

Siedzenie kierowcy z regulacją wysokości (od poziomu wyposażenia Ambiance)

Miejsce kierowcy z fotelem z regulacją wysokości zapewnia bardziej bezstresową jazdę dzięki możliwości kontroli sytuacji na drodze.